DLA DZIECKA
KEKK by KEES
wózki i akcesoria
TITANIUM BABY I BEEYU
wózki i foteliki samochodowe
BYKAY
modne chusty
URBAN KANGA
foteliki samochodowe
BO JUNGLE
akcesoria dziecięce
LUMA
akcesoria do kąpieli
KOELSTRA
wózki i akcesoria
JOUéCO
drewniane zabawki
A3 Baby&Kids
akcesoria samochodowe
DOOKY Xplorys
akcesoria do wózka i fotelika
DANTOY
zabawki z BIOplastiku
 
NA ROWER
BOBIKE
foteliki rowerowe
NEW LOOXS
torby rowerowe
MY BASKET
kosze rowerowe
 
SIEĆ DYSTRYBUCJI
KONTAKT
SKLEP INTERNETOWY
PANEL B2B
INTEGRACJA
ze sklepami
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ZIECKA
KEKK by KEES
wózki i akcesoria
TITANIUM BABY I BEEYU
wózki i foteliki samochodowe
BYKAY
modne chusty
URBAN KANGA
foteliki samochodowe
BO JUNGLE
akcesoria dziecięce
LUMA
akcesoria do kąpieli
KOELSTRA
wózki i akcesoriaJOUéCO
drewniane zabawkiA3 Baby&Kids
akcesoria samochodowe
DOOKY Xplorys
akcesoria do wózka i fotelika
NA ROWER
BOBIKE
foteliki rowerowe
NEW LOOXS
torby rowerowe
MY BASKET
kosze rowerowe
NOWOŚCI I PROMOCJESIEĆ DYSTRYBUCJIKONTAKTSKLEP INTERNETOWYPANEL B2BINTEGRACJA
ze sklepami
   
DANTOY o BIOplstiku Linia BIO Lina BIO TINY
 
       
     

Nasza nowa linia produktów „TINY” dla niemowląt została zaprojektowana z myślą o najmłodszych! Jednym słowem DANTOY poszerza swoją ofertę o produkty idealne dla noworodków. Linia „TINY” wykonana jest z BIOplastiku, a cała seria kwalifikuje się do Nordic Swan Ecolabel, co oznacza, że zabawki są przyjazne dla środowiska i nie zawierają szkodliwych chemikaliów.

Zalety BIO produktów DANTOY:
produkcja BIOplastików zmniejsza emisję węgla
• trzcina cukrowa jest uprawiana na kontrolowanych plantacjach wolnych od pestycydów w środkowej i południowej Brazylii
• trzcina cukrowa jest zbierana co 6–12 miesięcy

BIOplastik wykonany z trzciny cukrowej jest w 100% zrównoważonym surowcem!

Pastelowe kolory dla niemowląt
Kolory zostały wybrane, aby spełnić koncepcję prostoty i bezpieczeństwa. Kolory są wyraźne jednak, nie krzykliwe ani błyszczące. Kolory produktów linii „TINY” stwarzają spokojne otoczenie dla najmłodszych.
Naturalna jakość produktów pochodzi z BIOplastiku z włókien trzciny cukrowej i bambusa.


Dlaczego warto wybrać linię produktów „TINY” od DANTOY?

Dantoy zaprojektował serię zabawek, które nowo upieczeni rodzice mogą dać swoim pociechom z czystym sumieniem. Linia produktów „TINY” koncentruje się na zabawie, uczeniu się i stymulacji sensorycznej, umożliwiając jednocześnie wsparcie rozwoju dziecka.

Gryzaki są przeznaczone dla niemowląt i występują w sześciu kształtach zwierzątek o pięknych pastelowych kolorach. Gryzaki w różnym kształcie mają stymulować zmysły dziecka i skupiać się na łagodzeniu bólu w okresie ząbkowania.

Linia „TINY” zawiera także „małe” kubki do budowania wieży, które koncentrują się na stymulowaniu nauki oraz zmysłów dziecka. Kiedy dzieci bawią się tymi produktami, uczą się budować (na przykład wieżę z kubków budowlanych), badają, w jaki sposób różne kształty i rozmiary pasują do siebie, i wykorzystują swoją wyobraźnię podczas zabawy.

Zestaw zabawek do piasku BIO w linii „TINY” nadaje się zarówno do zabawy w pojedynkę, jak i z innymi. Zabawa na zewnątrz w piaskownicy bądź na plaży wzmocni rozwój sensoryczny Twojego maluszka. Maluch jest już gotowy na swój debiut w piaskownicy bądź plaży, a przede wszystkim w naturalnym środowisku na świeżym powietrzy!

Wszystkie produkty z linii „TINY” są przeznaczone zarówno do użytku w domu, jak i na zewnątrz. Co ważne produkty te można je myć w zmywarce.
BIO TINY GRYZAK 0+ 6001

Śliczny okrągły gryzak występuje w 6 stonowanych, naturalnych kolorach, stymuluje zmysły i zdolności motoryczne oraz łagodzi swędzenie dziąseł. Do wyboru jest mix różnych zwierzaków: gryzak jako miś, kotek, żółwik, rybka, świnka i królik.
Mały gryzak  BIO TINY produkowany w Danii z BIOplastiku wykonanego z trzciny cukrowej, która w 100% jest zrównoważonym surowcem. To sprawia, że jest to jedyny na rynku gryzak posiadający certyfikat Nordic Swan Ecolabel. Produkty te są przyjazne dla środowiska i nie zawierają szkodliwych chemikaliów. Opakowania wykonane są z tektury z recyklingu.
Gryzak może być używany od urodzenia.

LICZBA CZĘŚCI ZESTAWU – 1
WIEK – 0+
Ten produkt można myć w zmywarce.

Wymiary opakowania 18,5x2x17 cm
Wymiary produktu 8,5 x10,5 cm
BIO TINY GRYZAKI zestaw 3 szt. 0+ 6006

Zestaw 3 ślicznych gryzaków, które stymulują zmysły i zdolności motoryczne oraz łagodzą swędzenie dziąseł, występuje w 2 wersjach kolorystycznych: dla chłopca i dziewczynki jako mix zwierzątek. Kolory są stonowane i naturalne.
Gryzaki  BIO TINY produkowane są w Danii z BIOplastiku wykonanego z trzciny cukrowej, która w 100% jest zrównoważonym surowcem. To sprawia, że są to jedyne na rynku gryzaki posiadające certyfikat Nordic Swan Ecolabel. Produkty te są przyjazne dla środowiska i nie zawierają szkodliwych chemikaliów. Opakowania wykonane są z tektury z recyklingu.
Gryzak może być używany od urodzenia.

LICZBA CZĘŚCI ZESTAWU – 3
WIEK – 0+

Ten produkt można myć w zmywarce.
Wymiary opakowania 32,5x2,5x17 cm
Wymiary produktu 8,5 x10,5 cm każdy gryzak


BIO TINY ŁAŃCUCH Z GRYZAKIEM ACTIVITY 6011

Łańcuch z gryzakiem ma wiele funkcji i może być używany od urodzenia.
Można go zawiesić na dziecięcej macie edukacyjnej, na wózku lub foteliku samochodowym. Stąd stymuluje on wzrok i daje dziecku coś do oglądania. Łańcuch z gryzakiem wzmacnia również zmysł dotyku i zdolności motoryczne dziecka, a także łagodzi swędzenie dziąseł.
Występuje w trzech różnych kombinacjach kolorystycznych w stonowanych, naturalnych odcieniach.
Łańcuch z gryzakiem BIO TINY produkowany w Danii z BIOplastiku wykonanego z trzciny cukrowej, która w 100% jest zrównoważonym surowcem. To sprawia, że jest to jedyny na rynku łańcuch z gryzakiem posiadający certyfikat Nordic Swan Ecolabel. Produkty te są przyjazne dla środowiska i nie zawierają szkodliwych chemikaliów. Opakowania wykonane są z tektury z recyklingu.
Gryzak może być używany od urodzenia.

LICZBA CZĘŚCI ZESTAWU – 1
WIEK – 0+

Ten produkt można myć w zmywarce.
Wymiary opakowania  32,5x2,5x17 cm
Wymiary produktu 32-35 cm

BIO TINY ZESTAW DO PIASKU 10+ 6025

Ten ładny, mały zestaw kubełkowy nadaje się zarówno do zabawy w pojedynkę, jak i z innymi. Zabawa na zewnątrz w piaskownicy bądź na plaży wzmacnia rozwój sensoryczny dziecka. Maluch jest już gotowy na swój debiut w piaskownicy bądź plaży, a przede wszystkim w naturalnym środowisku na świeżym powietrzu! Zestaw zawiera wiaderko, łopatkę, grabki, piaskową foremkę z uroczym zwierzęcym motywem oraz sitko - które  stanowi przykrycie wiaderka. Wszystkie części są w stonowanych, naturalnych kolorach.

Zestaw do piasku BIO TINY produkowany jest w Danii z BIOplastiku wykonanego z trzciny cukrowej, która w 100% jest zrównoważonym surowcem. To sprawia, że posiada certyfikat Nordic Swan Ecolabel. Produkty te są przyjazne dla środowiska i nie zawierają szkodliwych chemikaliów. Opakowania wykonane są z tektury z recyklingu.
Zestaw może być używany od 10-go miesiąca życia.

LICZBA CZĘŚCI ZESTAWU – 5 szt
WIEK – 10m+

Ten produkt można myć w zmywarce.
Wymiary opakowania 19x17,5x17 cm


BIO TINY WIEŻA Z KUBKÓW 6030

Te wielofunkcyjne kubki budujące wieżę pobudzają zdolności motoryczne i zabawią dziecko, zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Małe kubki do zabawy można ustawiać jeden na drugim, przewracają się ku wielkiej radości każdego dziecka. Mogą być używane jako formy i foremki do pieczenia ciast lub modelowania z piasku. Podczas zabawy dzieci badają w jaki sposób różne kształty i rozmiary pasują do siebie i wykorzystują swoją wyobraźnię.
Małe otwory w dolnej części miseczek sprawiają, że idealnie nadają się do zabawy z wodą w wannie lub piaskownicy. Kubki budowlane to zestaw siedmiu części w zróżnicowanych, stonowanych i naturalnych odcieniach.

Małe kubki budowlane są produkowane w Danii z BIOplastiku wykonanego z trzciny cukrowej, która w 100% jest zrównoważonym surowcem. To sprawia, że posiada certyfikat Nordic Swan Ecolabel. Produkty te są przyjazne dla środowiska i nie zawierają szkodliwych chemikaliów. Opakowania wykonane są z tektury z recyklingu.

Zestaw może być używany od 6-go miesiąca życia.

LICZBA CZĘŚCI ZESTAWU – 7
WIEK – 6m+

Ten produkt można myć w zmywarce.
Wymiary opakowania 34,5x11,5x 9cm
Wymiary produktu 34 cm wysokość

 BIO TINY AUTKA FUNCARS 6035

Małe urocze autka nadają się do zabawy zarówno wnętrz, jak i na zewnątrz. Auta z uśmiechniętymi buźkami z łatwością przesuwają się po podłodze jednym naciśnięciem palca. Po przejechaniu przez piaskownicę lub kałuże można je łatwo umyć w zmywarce.
Małe autka są produkowane w Danii z BIOplastiku wykonanego z trzciny cukrowej, która w 100% jest zrównoważonym surowcem. To sprawia, że posiadają  certyfikat Nordic Swan Ecolabel. Produkty te są przyjazne dla środowiska i nie zawierają szkodliwych chemikaliów. Opakowania wykonane są z tektury z recyklingu.

LICZBA CZĘŚCI ZESTAWU – 2
WIEK – 6m+

Ten produkt można myć w zmywarce.
Wymiary opakowania 18,5x4,5 x17 cm
Wymiary produktu  9 cm długość